IRMNA

خبرگزاری پزشکی ایران

 

Iranian Medical News Agency

خبرگزاری پزشکی ایرانایرمنا - در راستای اطلاع رسانی صحیح و سالم با تلاش  جمعی از پزشکان , پرستاران و پیراپزشکان و همچنین برخی از صاحبنظران امر خبر و خبرگزاری تاسیس گردیده است.

این خبرگزاری هیچ سمت و سوی سیاسی را دنبال نمی کند و تنها دغدغه بهداشت وسلامتی و درمان و همچنین پیگیری مسائل حرفه ای تمامی شاغلان و دانشجویان حرفه پزشکی و پیراپزشکی و متخصصین و اساتید این رشته و همچنین اطلاع رسانی دقیق پزشکی و درمانی به مردم خوبمان را دارد.

خبرگزاری پزشکی ایران  با انعکاس  آخرین اخبار واطلاعات و دست آوردهای پزشکی  ایران و سایر کشورهای جهان بخصوص کشورهای فارسی زبان , سعی در جهت حفظ حرمت وحیثیت جامعه پزشکی و همچنین آگاهی دادن به مردم عزیزمان ایران و سایر  کشورهای فارسی زبان برای دستیابی به بهترین روشهای درمانی و بهداشتی دارد.

در این راه از کمک سایر خبرگزاری های داخلی و خارجی نیز بهره می گیرد.  علاوه بر اخبار اختصاصی این خبرگزاری ,  اخبار پزشکی سایر خبرگزاری ها که صحت آن به تایید شورای سردبیری خبرگزاری پزشکی ایران رسیده باشد نیز در ایرمنا انعکاس می یابد تا کاربران محترم  با مراجعه به  سایت رسمی ایرمنا به تمامی اخبار و رویدادهای پزشکی و حرفه ای دستیابی داشته باشند.

No public Twitter messages.